Wymiana walut Warszawa Praga-Północ – Symbole walut

Wymiana walut Warszawa Praga-Północ – Symbole walut

Wymiana walut Warszawa Praga-Północ to szybkie i bezpieczne transakcje z możliwością negocjacji oraz rezerwacji kursu.

Wszystkie waluty na całym świecie są oznaczone skrótem składającym się z trzech liter jak np. USD (United States Dollar). Litery te określają kraj pochodzenia oraz walutę np. NOK, NO-rwegian K-rone.

Skup Walut Warszawa Praga-Północ

Na świecie wyróżniamy około 180 walut, większość z nich jest środkiem płatniczym tylko jednego kraju więc nawet nie wiemy o ich istnieniu, jednak są też waluty, którymi dokonuje się globalnych transakcji. Wówczas świadczy to wadze pieniądza.

Popularne waluty na świecie – wymiana

Wymiana walut Warszawa

Dolar amerykański USD, Zdarza się, że ponad 80% transakcji światowych płacone są właśnie dolarami. Jest to gigant w świecie biznesu, dolar kojarzony jest wręcz jako pieniądz uniwersalny

500 euro – okna XX-wiecznego biurowca.

Euro, EUR, zajmuje drugie miejsce w rankingu. Euro dokonuje się co trzecia globalna transakcja. Jest to waluta wspólna dla 19 krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

jen-japonski

Jen japoński, JPY średnio co piąta transakcja płacona jest japońskim pieniądzem, wynika to z tego że kraj kwitnącej Wiśni posiada prężnie działającą gospodarkę, która plasuje się tuż za Stanami Zjednoczonymi i Chinami.

Kantor - Warszawa. Funt brytyjski: notowania, aktualna cena, kurs.

Funt brytyjski, GBP to najstarsza na świecie waluta, ostatnio przechodziła chwilowe wahania, Brexit również nieco osłabił pozycję funta szterlinga, ale mimo wszystko zajmuje wysokie miejsce tuż za podium, gdyż funtami odbyło się ok.12% transakcji.

Australian Dollar Banknotes

Dolar australijski AUD, zajmuje mocną pozycję wśród światowych walut, wszystkich transakcji odbyło się niecałe 7% tak więc dolar australijski stabilnie utrzymuje się w czołówce światowych walut.

Wymiana walut Warszawa Praga-Północ

Chcesz wymienić waluty, szybko i po najlepszym kursie? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze kantory w Warszawie:

Warszawa Centralna
Przejście Podziemne, Lok. 116A
Al. Jerozolimskie/E. Plater
00-024 Warszawa
Galeria Pod Rondem 40-latka,
Przejście Podziemne, lok 24
Al. Jerozolimskie / Al. Jana Pawła 2
00-024 Warszawa
Galeria Rondo Wiatraczna (Universam)
ul.Grochowska 207
04-077 Warszawa