Skup walut Warszawa Bielany

Skup walut Warszawa Bielany

Warszawa Bielany skupujemy wszystkie waluty obce w najlepszej cenie oraz z gwarancją rezerwacji kursu aż na 60 minut.

Najczęściej skupowane waluty w Warszawa Bielany

Dolar amerykański USD jest najważniejszą walutą na świecie. Najcenniejsze towary handlowe, w postaci np. złota czy ropy, wyceniane są właśnie w dolarach. Pozycja lidera gospodarki narodowej na świecie zdecydowanie umacnia walutę, ale nie mniejszy wpływ mają gospodarki zagraniczne, które również posługują się dolarem amerykańskim jako środkiem płatniczym za wymianę dóbr i usług. Zobacz ceny skupu Dolara USD

Euro EUR, jest to waluta, która powstała w 2002 roku i miała służyć jako oficjalny środek płatniczy państw członkowskich. Obecnie jest to 19 z 28 państw, co ciekawe z euro korzystają wyjątki które nie należą do Unii gospodarczej, są to Kosowo i Czarnogóra.

Jen Japoński JPY, to oficjalny środek płatniczy w kraju kwitnącej wiśni, która z powodzeniem zajmuje wysokie trzecie miejsce wśród czołowych liderów waluty na świecie. Japońska gospodarka opiera się głównie na produkcji co ma bezpośredni wpływ na stabilność Jena.

Funt brytyjski GBP, na jego kondycję w dużym stopniu wpłynęły wydarzenia polityczne w Europie, mianowicie odejście z Unii Europejskiej, mimo że do dnia dzisiejszego trwają negocjacje. PKB oraz stopa bezrobocia również wpływają na pozycję szterlinga. Funt GBP aktualna cena skupu w Warszawa Bielany

Dolar australijski AUD, jako kolejny dolar utrzymuje wysokie miejsce w rankingu walutowym na świecie. Duży wpływ na pozycję waluty ma narodowy import/eksport surowców. (Australia jest jednym z największych importerów ropy naftowej).

Skup i wymiana walut Warszawa Bielany

Chcesz wymienić waluty, szybko i po najlepszym kursie? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze kantory w Warszawie:

Warszawa Centralna
Przejście Podziemne, Lok. 116A
Al. Jerozolimskie/E. Plater
00-024 Warszawa
Galeria Pod Rondem 40-latka,
Przejście Podziemne, lok 24
Al. Jerozolimskie / Al. Jana Pawła 2
00-024 Warszawa
Galeria Rondo Wiatraczna (Universam)
ul.Grochowska 207
04-077 Warszawa